kompaktowe-wymiary-samsung-ml-1660

kompaktowe-wymiary-samsung-ml-1660

Samsung wdrożył do sprzedaż drukarkę laserową Samsung ML-1660 o zdecydowanie mniejszych rozmiarach i z większym komfortem obsługi. Dzięki ultrakompaktowej i eleganckiej stylistyce zawsze znajdziesz dla niej miejsce na swoim biurku lub w ciasnym pokoju, gdzie czasami może brakować miejsca. Przydatne funkcje, dostępne w drukarce, takie jak np. drukowanie za pomocą jednego przycisku (Print Screen) sprawiają, że Samsung ML-1660 prezentuje się dobrze zarówno od strony funkcjonalnej, jak i wizualnej. Dodatkowo niski poziom głośności drukarki, wysoka prędkość druku i łatwo dostępny przycisk zasilania zapewniają maksymalną wygodę obsługi. Dzięki drukarce Samsung ML-1660 na pewno dojdziesz do wniosku, że małe jest piękne.

samsung-ml-1660-panel-sterowaniaZ monitora na kartkę papieru za pomocą jednego przycisku Przycisk Print Screen został dogodnie umieszczony na panelu sterowania drukarki. Za jego pomocą możesz wydrukować w szybki i prosty sposób zawartość ekranu, nawet jeśli znajdujesz się z dala od swojego biurka. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć jeden przycisk. Krótkie naciśnięcie przycisku pozwala na wydrukowanie zawartości całego ekranu, tak jak go widzisz na monitorze. Wciśnij i przytrzymaj przycisk przez ponad dwie sekundy. Drukarka wydrukuje wtedy element, który został wyświetlony na monitorze jako ostatni (aktywne okno). Teraz możesz drukować wszystko, w dowolnym czasie. Wiele funkcji, niewielkie rozmiary i mały pobór energii. Oczekujesz lepszej wydajności od drukarki biurkowej? Pomyśl o czymś mniejszym.

Nie daj się jednak zmylić ultrakompaktowymi wymiarami drukarki może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu. Kompaktowa i stylowa biurowa drukarka Samsung ML-1660 podczas pracy emituje podczas pracy hałas o poziomie mniejszym niż 49 dBA, a w trybie czuwania poniżej 25 dBA. Dzięki funkcji Print Screen drukuje zawartość ekranu za pomocą jednego przycisku dogodnie umieszczonego na panelu sterowania drukarki. Prędkość drukowania to 16 stron na minutę w A4 w rozdzielczości do 1200 x 600 dpi. Czas wydruku pierwszej strony w drukarce Samsung ML-1660 wynosi  8,5 sekundy. Dzięki ultrakompaktowym wymiarom drukarka Samsung ML-1660 zajmuje mało miejsca na biurku. Podajnik wejściowy pomieści 150, a wyjściowy 100 arkuszy papieru.

Maksymalne obciążenie dla drukarki Samsung ML-1660 wynosi  5000 stron. Kaseta startowa dostarczana z drukarką o symbolu MLT-D101S wystarcza na wydrukowanie do 700 stron A4, natomiast pojemnik z tonerem pełnowymiarowym powinien wystarczyć na wydruk 1500 stron A4. Zawsze można zaopatrzyć się w zamiennik tonera do tej drukarki, który pozwoli znacznie obniżyć koszty wydruku, niemniej stracimy nieco na jakości wydruku i może pojawić się większa niezawodność. Polecamy szukać w dobrych sklepach internetowych.