Przegląd Samsung ML-1660

on
kompaktowe-wymiary-samsung-ml-1660
kompaktowe-wymiary-samsung-ml-1660

Samsung wdrożył do sprzedaż drukarkę laserową Samsung ML-1660 o zdecydowanie mniejszych rozmiarach i z większym komfortem obsługi. Dzięki ultrakompaktowej i eleganckiej stylistyce zawsze znajdziesz dla niej miejsce na swoim biurku lub w ciasnym pokoju, gdzie czasami może brakować miejsca. Przydatne funkcje, dostępne w drukarce, takie jak np. drukowanie za pomocą jednego przycisku (Print Screen) sprawiają, że Samsung ML-1660 prezentuje się dobrze zarówno od strony funkcjonalnej, jak i wizualnej. Dodatkowo niski poziom głośności drukarki, wysoka prędkość druku i łatwo dostępny przycisk zasilania zapewniają maksymalną wygodę obsługi. Dzięki drukarce Samsung ML-1660 na pewno dojdziesz do wniosku, że małe jest piękne.

samsung-ml-1660-panel-sterowaniaZ monitora na kartkę papieru za pomocą jednego przycisku Przycisk Print Screen został dogodnie umieszczony na panelu sterowania drukarki. Za jego pomocą możesz wydrukować w szybki i prosty sposób zawartość ekranu, nawet jeśli znajdujesz się z dala od swojego biurka. Jedyne, co musisz zrobić, to nacisnąć jeden przycisk. Krótkie naciśnięcie przycisku pozwala na wydrukowanie zawartości całego ekranu, tak jak go widzisz na monitorze. Wciśnij i przytrzymaj przycisk przez ponad dwie sekundy. Drukarka wydrukuje wtedy element, który został wyświetlony na monitorze jako ostatni (aktywne okno). Teraz możesz drukować wszystko, w dowolnym czasie. Wiele funkcji, niewielkie rozmiary i mały pobór energii. Oczekujesz lepszej wydajności od drukarki biurkowej? Pomyśl o czymś mniejszym.

Nie daj się jednak zmylić ultrakompaktowymi wymiarami drukarki może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu. Kompaktowa i stylowa biurowa drukarka Samsung ML-1660 podczas pracy emituje podczas pracy hałas o poziomie mniejszym niż 49 dBA, a w trybie czuwania poniżej 25 dBA. Dzięki funkcji Print Screen drukuje zawartość ekranu za pomocą jednego przycisku dogodnie umieszczonego na panelu sterowania drukarki. Prędkość drukowania to 16 stron na minutę w A4 w rozdzielczości do 1200 x 600 dpi. Czas wydruku pierwszej strony w drukarce Samsung ML-1660 wynosi  8,5 sekundy. Dzięki ultrakompaktowym wymiarom drukarka Samsung ML-1660 zajmuje mało miejsca na biurku. Podajnik wejściowy pomieści 150, a wyjściowy 100 arkuszy papieru.

Toner

Maksymalne obciążenie dla drukarki Samsung ML-1660 wynosi  5000 stron. Kaseta startowa dostarczana z drukarką o symbolu MLT-D101S wystarcza na wydrukowanie do 700 stron A4, natomiast pojemnik z tonerem pełnowymiarowym powinien wystarczyć na wydruk 1500 stron A4. Zawsze można zaopatrzyć się w zamiennik tonera do tej drukarki, który pozwoli znacznie obniżyć koszty wydruku, niemniej stracimy nieco na jakości wydruku i może pojawić się większa niezawodność. Polecamy szukać w dobrych sklepach internetowych.

10 Comments Add yours

 1. egon napisał(a):

  Najbardziej co mi w niej się podoba, to to, że jest małą, nie zajmuje wiele miejsca i można jąwszędzie wcisnąć

 2. fiszka napisał(a):

  Drukarka sprytnie przemyślana, jestem fanką samsungów, a ta drukarka tylko umocniła moje upodobania do tej firmy

 3. yulok napisał(a):

  Bardzo ucieszyło mnie szybkie drukowanie, w porównaniu do poprzedniej drukarki ta chodzi jak burza.

  1. porson napisał(a):

   No ale jednak są też o wiele szybsze drukarki, jak dla mnie ta nie jest jakimś odkrywczym urządzeniem.

 4. kama napisał(a):

  Dobrze, ze można zamienniki, ponieważ w poprzednia moja drukarka niestety ich nie czytała

  1. karol napisał(a):

   Niestety spotkałem się z tym samym problemem, a dzięki zamiennikom koszty utrzymania sporo spadły

 5. cliog napisał(a):

  Bardzo wysoka rodzielczość w porównaniu do inynch drukarek z tej półki cenowej

  1. gruchol napisał(a):

   No faktycznie jest to jej wielka zaleta, jednak ta różnica jest prawie nie widoczna, dla ludzkiego oka, więc moim zdaniem nie powinien być to decydujący aspekt

 6. hmhmhm napisał(a):

  A w zamienniku (toner) ile wyjdzie stron A4? Bo wątpię, że będzie to te 1500

  1. rerere napisał(a):

   Na pewmo trochę mniej, jednak wydaje mi się, zę te 1200 powinno bc, to i tak wychodzi taniej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *